Karjääriinfo ülevaated

Karjääriinfo ülevaated – kellele ja miks?

 

InfiBirdi teenuseid luues olen kokku puutunud inspireerivate inimestega, kes töötavad hariduse valdkonnas, tegutsevad ise koolitajatena ja seda tehes on nad jaganud uut vaatenurka juhtimise teemadel. Leian, et inimestele tuleb neid uusi põhimõtteid tutvustada ka teistsuguses võtmes, mis aitab kujundada uue arusaama tekkimist juba tänastes õpilastes, kes hakkavad tegema oma esimesi karjäärivalikuid. Lisaks on ühiskonnas ka mitmel tasandil töötavad inimesed, kes enam ei püsi 10, 20 või 30 aastat ühes ja samas organisatsioonis. Tööjõu liikumine ja sellega koos ka uute ideede ja teadmiste liikumine on muutunud äärmiselt võimaluste rohkeks. Kuid kas tänased noored koolipingis, kogenud spetsialistid ja juhid on valmis tooma ühiskonda põhimõttelisi muutuseid, mida praegune organisatsioonide mudel lähitulevikus vajab?

Sisendamaks enesekindlust ja näitamaks erinevaid võimalusi kõige vajalikumal hetkel inimestele, kes on jõudnud punkti, et iseendale lähemale jõudmiseks tuleb teha karjääri pööre või ametikoha vahetus, olen otsustanud kättesaadavaks teha karjääriinfo ülevaated kindlat teemade struktuuri järgides. Edaspidi on võimalik InfiBirdi veebilehelt rubriigist “Karjääriinfo ülevaated” leida ülevaateartikleid järgmistel teemadel:

  • Esmaspäeviti ilmub ülevaade esmatasandi töötajatele pühendatud teemadel;
  • Teisipäeviti ilmub ülevaade õpilaste valikuid mõjutavast olulisest infost;
  • Kolmapäeviti ilmub inspireeriv ülevaade juhtimise teemadel;
  • Neljapäev on pühendatud spetsialistidele olulistest teemadest ülevaate andmiseks;
  • Reedel võtame töönädala kokku ja vaatame, mida olulist on toimunud hariduspoliitika ja tööelu poliitika valdkonnas.

Uus artikkel jõuab lugejateni kas kell 12 keskpäeval või hiljemalt kell 18 õhtul. Selle sisu kirjutamise kõrval tegelen ka mõnede klienditöö projektidega ning on väga oluline, et suudan olla paindlik ja õigel ajal vajalikud prioriteedid õigesti paika sean. Seega loodan, et vähemalt selliste kellaaegade seadmine annab väikese eelinfo, millal on reaalne uut artiklit lugema asuda.

etEstonian